GeForce GTX 970 – populiariausia diskretinė vaizdo plokštė tarp Steam vartotojų


Kompanijai Valve priklausanti Steam publikavo statistiką, kuri leidžia matyti populiariausius grafinius adapterius, įdiegtus šią tarnybą besinaudojančių vartotojų kompiuteriuose.

Statistika rodo, kad didžiausias grafinių gamintojas – tai kompanija Intel, kurios adapteris Intel HD Graphics 4400 su DirectX 11 palaikymu išlieka neginčijamu lyderiu.

steam_gtx970_stats

Vis tik tarp grafinių adapterių gamintojų Intel yra tik trečioje vietoje, kadangi jos sprendimai įdiegti 19,88% Steam vartotojų kompiuterių. Pirmoje vietoje yra NVIDIA su 52%, antroje – AMD su 27,72%.

Populiariausia diskretine grafika tarp Steam naudotojų – GeForce GTX 970. Pastaroji kuo toliau, tuo labiau didina savo dalį, nepaisant skandalo su atminties posistemės konfigūracija.

Beje, puslapis Fudzilla pateikė informaciją apie pasaulinę kompiuterinių sistemų, naudojančių kelias vaizdo plokštes (SLI ir Crossfire), rinką: jei surinktume visus entuziastus, kurie naudoja panašias konfigūracijas, tokių bus ne daugiau 300 000 žmonių. Tai pakankamai daug, jei kalbėtume apie miestą, tačiau per mažai pasauliniu mastu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos