Intel Skylake-S procesoriai prekyboje pasirodys rugpjūčio 5 d.


Iki šiol buvo manoma, kad Intel išleis du Skylake-S procesorių su laisvu daugikliu modelius, o tai įvyks tik rugpjūčio 7 d. – praėjus porai dienų po renginio Gamescom 2015 (Vokietija) pradžios.

Tačiau dabar puslapis BenchLife.Info praneša, kad procesoriai Core i7-6700K ir Core i5-6600K ne tik bus pristatyti keliomis dienomis anksčiau, tačiau ir tuo pačiu metu pasirodys prekyboje – tai įvyks rugpjūčio 5 d.

skylake_debut_dates_01

Didžiąją dalį stacionarių Skylake-S procesorių asortimento Intel pristatys rugsėjo mėnesio pirmąją savaitę, tačiau Europoje jie pasirodys tik rugsėjo mėnesio pabaigoje, kai Kinija, Japonija ir kitos Azijos – Ramiojo vandenyno regiono šalys juos gaus iš karto po anonso.

Motininės plokštės su Intel Z170 mikroschemų rinkiniais, kurie bus reikalingi darbui su LGA 1151 lizdą turinčiais Skylake-S sprendimais, prekyboje pasirodys kartu su naujaisiais procesoriais.

skylake_debut_dates_02

Motininės plokštės su Intel H170 ir B150 mikroschemomis pasirodys rugpjūčio pabaigoje, biudžetinės plokštės su Intel H110 – rugsėjo gale, tuo tarpu verslo segmentui skirtos Intel Q170 ir Q150 – spalio arba lapkričio mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos