iPad Pro su 12.9″ ekranu prekyboje pasirodys lapkritį


iPad-Air-680

Rugsėjo mėnesio pabaigoje Apple partneriai pradės tiekti komponentus, skirtus 12,9“ ekrano savininkui – planšetiniam kompiuteriui iPad, kuris prekyboje turėtų debiutuoti lapkričio mėnesį.

Taivaniečių puslapio DigiTimes teigimu, pirmoji 12,9“ iPad partija bus mažesnė, nei tikėjosi rinkos ekspertai ir analitikai. Šaltinis tikina, kad taip vadinamo iPad Pro gamyba užsiims vienintelė kompanija – Foxconn Electronics.

Tas pats DigiTimes pranešė, kad planšetinių kompiuterių pardavimai krinta greičiau, nei buvo tikėtasi. Ši tendencija palietė ne tik iPad bei kitų stambių gamintojų produkciją, bet ir taip vadinamus „White Box“, kai gamintojas nenurodo savo pavadinimo, o logotipą klijuoja planšetes perkančios kompanijos.

Be to, informuoti šaltiniai pranešė, kad „White Box“ gamintojai jau ruošiasi būsimam iPad Pro pasirodymui: ruošiami tokį patį – 12,9“ ekraną – turintys sprendimai. Norėdami pratestuoti galimą rinką, bus išleisti modeliai su 10-15“ ekranais.

Šaltiniai pažymi, kad 12,9“ iPad Pro pasirodymas, o taip pat sezoniniai faktoriai leis padidinti planšetinių kompiuterių pardavimus 2015 m. antroje pusėje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos