Išslaptinta Samsung Galaxy S6 Edge+ kaina


galaxy-s6-edge-official-feature-680

Šią savaitę Samsung išsiuntinėjo pakvietimus į prezentaciją, kuri įvyks rugpjūčio 13 d. ir kuri bus skirta Galaxy Note 5 anonsui. Kartą tą pačią dieną, kaip tikimasi, debiutuos ir Galaxy S6 Edge+ su išlenktu ekranu. Anonso išvakarėse paaiškėjo jo kaina.

Puslapio SamMobile šaltiniai patvirtino, kad Samsung Galaxy S6 Edge+ kaina sudarys 799 eurus už 32 GB modelį. Palyginimui: pavasarį pasirodžiusio Samsung Galaxy S6 Edge kaina iš pradžių sudarrė 850 eurų. Visai tikėtina, kad po kurio laiko Galaxy S6 Edge+ atpigs maždaug 100 eurų.

Puslapis GSMArena teigia, kad Galaxy S6 Edge+ gaus 16 mln. taškų pagrindinę kamerą, iš dviejų pusių užlenktą Super AMOLED ekraną su Quad HD (2560 х 1440) raiška, o ekrano įstrižainė sudarys 5,5“ arba 5,7“.

Savo ruožtu, Samsung Galaxy Note 5 versija, skirta JAV operatoriui Verizon, jau pasirodė Geekbench duomenų bazėje. Šis planšetofonas turės 8 branduolių Samsung Exynos 7420 ir 4 GB operatyvios atminties. Testuojamas modelis turėjo Android 5.1.1 Lollipop.

9 komentarai (-ų)

 1. Aš ČiA parašė:

  Jie gali ir 2000+ € kainuot, visvien bus tas pats š pradedantis striginėti ir greit išsikrauti po kiek laiko…

  • Jūsų Vardas parašė:

   Tai laikyk lentynoje ir nesideves nei akumas, nei lagins. Genijus matosi busi.

  • ruff >to, aš ČiA parašė:

   tu lavone jo net rankose nesi laikes 🙂 tavo perkaitus kaukuole lagina nebent klaune tu :)))

   • Jūsų Vardas parašė:

    Kai per rageli pereina tiek ranku, kaip per kurva, tai ir sako, kad lagina. O ir ciupienjo jis biteje arba omnitelyje tuos patapstponus kur ant laido prilipinti 😀

   • BONI parašė:

    Jūs ka čia visi tokie kietuoliai ar paprasčiausiai balvonėliai?

 2. Baikit parašė:

  kalės keiktis

 3. lempa parašė:

  pff, vidutinio lygio smartai nebelagina, o jam high-end, is geriausiu daliu pagaminti stringa, pornuhos nebezek, nestrigs

 4. gg parašė:

  Hmm, eik obuoli nusipirk geriau, nelagins

 5. Lolmanas parašė:

  Nesamone


Kitos kategorijos naujienos