Microsoft pristatė Windows 10 skirtą galutinę Office universalių programėlių versiją


Kompanija Microsoft operacinės sistemos Windows 10 debiuto išvakarėse pristatė galutinę Office universalių programėlių paketo versiją, kuri neteko priedėlio Beta ir kurioje bus galima rasti Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile ir OneNote.

Šios programėlės skirtos darbui sensoriniuose ekranuose (nors gali veikti ir tradiciniuose asmeniniuose kompiuteriuose), šios programėlės buvo vienas didžiausių vartotojų pageidavimų.

office-mobile-final

Prieš metus Microsoft buvo išleidusi sensorinį ekraną turintiems įrenginiams pritaikytas Office programėles, tačiau jos buvo skirtos ne savai platformai, o planšetiniams kompiuteriams iPad. Vėliau pasirodė išmaniesiems telefonams iPhone ir Android įrenginiams skirtos versijos, kurios sulaukė didelės sėkmės – parsisiuntimų skaičius viršijo 100 mln.

Tik šių metų pradžioje buvo išleista asmeniniams kompiuteriams skirtas Office Preview, o vėliau – ir mobiliems įrenginiams. Galutinėje redakcijoje naujų funkcijų neatsirado, kadangi programėlės buvo optimizuojamos, didinamas produktyvumo lygis, šalinamos rastos klaidos.

Office universalios programėlės leidžia redaguoti dokumentus mobiliuose įrenginiuose, siūlo integraciją su kitomis Microsoft programėlėmis ir tarnybomis, tokiomis kaip Outlook ir OneDrive.

Reikia pažymėti, kad norint mobiliais įrenginiais sukurtus dokumentus redaguoti, pasitelkus PC arba didelius planšetinius kompiuterius (10,1” ir didesni ekranai), reikės prenumeruoti tarnybą Office 365.

El. programėlių parduotuvėje Word, Excel ir PowerPoint bus apjungtos į vieną paketą, kuris vadinasi Office Mobile, taip jį bus galima atskirti nuo tradicinių x86 sistemos skirtų Office versijų, pritaikytų darbui su tradiciniu Windows 10 darbastaliu. Mobilių programėlių el. parduotuvėje Word, Excel ir PowerPoint neturės priedėlio Mobile.

2 komentarai (-ų)

  1. Saulius parašė:

    Geiau parašykite apie Windows 10 TH1 10240 atnaujinimą .
    Jei neklystiu – tai pilna versija testuotojams . Nebėra užrašo evalution kopy apačioje ekrano 🙂


Kitos kategorijos naujienos