Microsoft sumažino programėlių kiekį, kurias galima įdiegti į vieną paskyrą


windows-10-start-screen-680

Prieš keletą metų kompanija Microsoft buvo paskelbusi, kad naudojant Windows 8 ir 8.1, į kiekvieną įrenginį su ta pačia Microsoft paskyra tą pačią programėlę galima įdiegti į 81 įrenginį.

Windows 10 šis skaičius žymiai sumažintas – dabar jis sudaro 10 (abiem atvejais skaičius įtartinai primena operacinės sistemos versijos numerį).

Naują apribojimą galima matyti bet kuriame programėlės, esančios Windows Store, aprašyme (skyriuje „Informacija). Daugeliui vartotojui tokio kiekio pilnai užteks, kadangi bus galima programėles įdiegti į stacionarių kompiuterį (namų ir darbo), nešiojamą kompiuterį, planšetę, išmanųjį telefoną ir konsolę Xbox One.

Tiesa, jei viena paskyra naudojama visai šeimai, gali kilti problemų.

Priminsime, kad oficialus Windows 10 debiutas įvyks liepos 29 d, o Microsoft tikis, kad operacinė sistemą per trejus metus bus įdiegta į milijardą įrenginių. Pasiekti tikslą turėtų padėti universalios programėlės, palengvinsiančios jų platinimą tarp įvairaus formato įrenginių.

Kita su Microsoft susijusi naujiena teigia, kad programinės įrangos gigantas įsigijo Izraelio firmą Adallom, dirbančią tinklų saugumo sferoje. Sandorio suma siekia $320 mln.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos