Pirmosios „Windows 10“ apžvalgos nuteikia optimistiškai


win10-rtm-screenshot

Debiutavus operacinei sistemai „Windows 10“, technologijų puslapiuose pasirodė pirmosios apžvalgos, ir didžioji jų dalis nuteikia optimistiškai. Daugumos jų išvadas galima aprašyti taip: po visų „Windows 8/8.1“ problemų Microsoft sugrąžina „tikrąją“ „Windows“. Ji neatrodo svetima, tuo pačiu metu ji palengvina darbą, siūlydama naujų funkcijų.

„Yahoo“ žurnalisto Deivido Pogo apžvalga žada, kad jūs įsimylėsite „Windows 10“ ir tikrai užsinorėsite atnaujinti savo sistemą, ypač atsižvelgiant į tai, kad „Windows 7/8.1“ vartotojams pirmus metus „Windows 10“ bus nemokama.

Daug patirties turintys kompiuterių naudotojai greitai pripras prie „Windows 10“, kadangi ji, iš esmės, yra ne kas kita, o „Windows 7“ su „Cortana“, naršykle „Edge“ ir nemažai kitų papildymų, tokių kaip „gyvos plytelės“ meniu „Start“.

Portalo „The Verge“ apžvalgininkas Tomas Vorenas „Windows 10“ įvertino 8,8 balo iš 10 galimų, o sistemą aprašo kaip sėkmingą pažįstamų „Windows 7“ bruožų ir „Windows 8“ naujovių apjungimą. Sistema dirba taip, kaip ir laukiama iš „Windows“, ir norint išmokti dirbti su meniu „Start“ nereikia specialių vartotojo instrukcijų.

Teigiami atsiliepiami pagrinde susiję su trimis aspektais: „Start“ meniu su „gyvomis plytelėmis“, bendra vartotojo sąsajos išvaizda ir darbo pojūtis, o taip pat balso asistentas „Cortana“.

Aišku, dar ne viskas taip idealu, kaip norėtųsi, vis dar yra trūkumų, o dauguma programėlių vis dar nepalaiko „Windows 10“. Kai kurie apžvalgininkai rekomenduoja palaukti ir nediegti „Windows 10“ dar keletą savaičių, kol „Microsoft“ nepašalins didžiausių trūkumų, o trečių šalių kūrėjai neatnaujins savo programėlių.

2 komentarai (-ų)

 1. Justinas parašė:

  Jau atsinaujinau į W10. Kol kas galiu pasakyti, kad JOKIŲ problemų.
  Win10 veikia sklandžiai, dar greičiau nei W8.1, išvaizda graži, funkcionalumas patobulintas, pagaliau normalus Start, modernios programėles pasikrauna daug greičiau + patogiau naudotis, patobulinta paieška Search, išbandęs Edge naršyklę net Chrome nebeinstaliavau (vienintelis dalykas ko trūksta Edge tai Adblock papildinio, reikia palaukti kol išleis, bet kolkas reklamų blokavimo funkcija palikta patčiai Edge ir antivirusinei).
  Turiu tik 2 minusus: 1) Nustatymai Control Panel ir Settings galėtų būti vienoje vietoje, o ne dviejose; 2) paspaudus dešinį pelės klavišą Context menu nevienodi (ant desktopo viena išvaizda, ant Edge kita išvaizda, ant Start tečia išvaizda).
  Jau dabar galima teigti kad tai geriausia OS vartotojui (tikrai geriau nei XP,7 ir t.t. kad ir kaip lygintum). Manau ištaisius keletą nelogiškų dalykų ir toliau tobulinant funkcionalumą bus žiauriai superinė OS.

 2. MARMALEDAS parašė:

  Updeitinau Windows 7 į Windows 10. Apsidžiaugiau, kad Solitaire su reklamomis ir kainuos $10 metams, jei nenorėsiu jų matyti.


Kitos kategorijos naujienos