Qualcomm Snapdragon 820 taip pat kenčia nuo perkaitimo


qualcomm-820-announcement-680

Qualcomm Snapdragon 810, kuris turėjo pakelti produktyvumo ir funkcionalumo kartelę mobiliuose įrenginiuose, patyrė nesėkmę, išgarsėjęs kaip karščiausias procesorius tiesiogine to žodžio prasme. Tačiau Qualcomm nenusiminė – ne už kalnų naujasis sprendimas Snapdragon 820.

Deja, kaip ir pirmtakas, Qualcomm Snapdragon 820 kenčia nuo perkaitimo. Apie tai pranešė vienas iš Twitter vartotojų Ricciolo, kuriuo remiasi puslapis WCCFTech.

Qualcomm Snapdragon 810 ir jo pamaina nesmarkiai skiriasi vienas nuo kito, kalbant apie perkaitimą. Jums teks laukti Snapdragon 830 pasirodymo (maždaug 2016 m. III ketvirtyje), siekiant bent dalinai išspręsti šią problemą“, – rašo jis.

Šaltinio teigimu, tiems vartotojam, kurie nori pilnai pasinaudoti Qualcomm procesorių – flagmanų galimybėmis, teks palaikyti kitų metų antros pusės, kai bus išleistas Snapdragon 830. Tačiau šaltinio informacija niekuo nepatvirtinta, taigi apie Snapdragon 820 galimas problemas sužinosime tik serijinių mobilių įrenginių debiuto prekyboje.

Priminsime, kad 64 bitų procesoriaus Snapdragon 820 sudėtyje yra Qualcomm Kryo branduoliai, kurių maksimalus taktinis dažnis gali siekti 3.0 GHz. Pirmi išmanieji telefonai su juo pasirodys iki 2015 m. pabaigos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos