Radeon R9 Fury X savininkai susirūpino dėl garso izoliacijos


Radeon_R9_Fury_X_Ghetto-Mod_Pumpe_680

Kompanija AMD jau spėjo pažadėti, kad Radeon R9 Fury X aušinimo sistemoje naudojamos pompos skleidžiamas triukšmas bus sumažintas kitose revizijose: tam bus pasitelkti aušinimo sistemą tiekiančios Cooler Master specialistai.

Tačiau kaip turėtų elgtis vartotojai, kurie jau įsigijo Radeon R9 Fury X ir buvo palikti likimo valiai? Vokiečių puslapio PC Games Hardware atstovai tvirtina, kad tarp vaizdo plokštės pompos korpusu ir aušinimo sistemos dangtelio yra maždaug 3 mm ertmė. Jei ji bus užpildyta garsą izoliuojančia medžiaga, problemą bus galima dalinai išspręsti.

Vokiečių specialistams pavyko tokios modifikacijos dėka sumažinti triukšmo lygį nuo 1,3 iki 1,1 sono, tačiau jie pripažįsta, kad aukšto dažnio triukšmai vis tiek išliko. Aušinimo sistemos pompa vibraciją perduoda ir pačiai vaizdo plokštei, taigi garso izoliacija teks išklijuoti ir sisteminio bloko vidų.

Alternatyviu sprendimu gali tapti kitų gamintojų siūlomos Radeon R9 Fury X vandens aušinimo sistemos – jas siūlys mažiausiai trys gamintojai. Negalima atmesti tikimybės, kad AMD partneriai ryšis išleisti Radeon R9 Fury X versijas kartu su gamykliškai sumontuotomis skysčių aušinimo sistemomis, kurios bus žymiai tylesnės, nei etaloninė.

10 komentarai (-ų)

 1. thermal parašė:

  bet tai kaip AMD nesugeba padaryti normalios aušinimo sistemos stock’inės? jau paskutinius du, tris metus iš eilės. Nvidia sugeba, o pas AMD, toks jausmas, kad drambliai ausis inžinieriams numindė 🙂

 2. FACE parašė:

  Vistiek sita korta kaip ir visos kitos AMD kortos BIGEST FAIL!!! Elektros ryja dvigubai daugiau nei galingiausia Nvidia korta…4 GB vRam? Realy??? Vien dabar pas mane naujausi zaidimai pasiima daugiau nei 4 GB vRam, GTA V isnaudoja net 5-6 GB vRam ir tai tik 1080p rezoliucijoi. O ka reiktu daryti zmonems, naudojantiems 4K monitorius?

  • ech.. parašė:

   tau viskas su galva gerai? 😀 aklas nvidia fanboy.. ka ir bepadarysi..

  • ech.. parašė:

   Elektros ryja dvigubai daugiau nei galingiausia Nvidia korta…

   980TI 250W vs 275W Fury X

   Vien dabar pas mane naujausi zaidimai pasiima daugiau nei 4 GB vRam, GTA V isnaudoja net 5-6 GB vRam ir tai tik 1080p rezoliucijoi

   https://www.youtube.com/watch?v=rfCb6oiJ6EI jauciu reikia paziuret kaip zaidimus velka tie silpni 4gb 🙂

   get your sh*t together 🙂 linkiu nebut aklam ateityje, nes gali i stulpa atsitrenkt nematydamas kur eit :))))

   • kam tas vardas parašė:

    passiima tai nera tas pats kaip butina. Daznai zaidimai pasiima daugiau negu butina – zingsniu i prieki krauna teksturas. Tas nera blogai, bet nereiskia, kad neusteks biski maziau ramu.

  • kam tas vardas parašė:

   fury tikrai neryja dvigubai daugiau. Nemaisyk su r9 390x

 3. Raimis parašė:

  Na man max nustatymais GTA V valgo apie 3-3.2 gb vram. Msaa 2x, txaa on, advanced setings off.

  • Zero parašė:

   matau nesupranti žodžio max settings reikšmės … pasijunk youtube (ne rebtube ! ) 980ti , titan x GTAV , valgo ram MAŽIAUSIAI 4GB

   • kam tas vardas parašė:

    dar vienas pradinukas. Pasidomek pradziai apie VGa darba. Man paciam nepatinka, kad 4GB, noreciau minimum 6, o 8 pats tas, bet reikia suprasti, apie ka kalbi pries pradedant kalbeti. Ka reiskia valgo maziausiai 4GB? Tai galima zaidima sukonfiguruoti, kad uzkrautu visus 12GB titano atminties – sukrautu viska ka turi. Bet tai nereiskia, kad tiek reikia.

    Stabdymas realiai prasideda kai truksta atminties uzkrauti esamas dirbamas strukturas. Jei uzkrauna maziausiai 4GB,t ai tas minimumas gali buti ir 3GB ar koks kitas skaicius.

    Tiesa, tas i prieki teksturu krovimas yra teigiamas daiktas: tolygesnis teksturu krovimas, uztenka mazesnio praleidumo, tolygiau issoka teksturos, nereikia deti motion bluro , zaidimai (kai kurie) kartais patys kazkiek uzdeda motion bluro nepriklausomai nuo zaidimo nustatymo. Tad Daugiau GB atminty tikrai yra gerai, bet tai nereiskia, kad kortai biski maziau atminties nuzteks ir iskart prades stabdyti.

    Tad FURI net ant 4k rezu su 4GB veikia panasiai kaip titanas su 12GB, o va jau smarkus atminties trukumas prasideda su 5k, tada iskart labai didelis fps kritimas buna.


Kitos kategorijos naujienos