Samsung Galaxy S6 pardavimai vilčių vis dar nepateisina


Samsung-unveils-Galaxy-S6-680

Dabartinio Samsung flagmano Galaxy S6 pardavimai planšetofono Galaxy Note 5 pasirodymo išvakarėse nepateisina prognozių. Bent jau apie tai rašo puslapis SamMobile, remdamasis informuotais šaltiniais.

2015 m. II ketvirtyje Galaxy S6 pardavimai vargu, ar pateisins viltis, tikina šaltinis. Tam yra keletas priežasčių, tarpu kurių minimas naujos kartos iPhone ir Galaxy Note 5 debiutas šių metų rugsėjo mėnesį.

Analitikai prognozuoja, kad Samsung mobilaus padalinio operacinis pelnas šį mėnesį bus $2.76-3.03 mlrd., o tai yra 22% daugiau, nei ketvirčiu anksčiau, tačiau 24% mažiau, nei prieš metus.

Kitą ketvirtį visos viltys dedamos į Galaxy Note 5, kurio anonsas laukiamas IFA 2015. Kartu ruošiamas ir Galaxy S6 Plus, kuris gaus Super AMOLED ekraną, Snapdragon 808, 32 GB kaupiklį, 16 MP ir 5 MP kameras, 3000 mAh bateriją.

Vienas komentaras

  1. Rolandas parašė:

    Naujos kartos iPhone išore mažai kuo skirsis nuo pirmtako. Note 5 visai kitas segmentas. Priežastys kelios: tai didelė kaina, didelė android įrenginių tarpusavio konkurencija ir rinkos prisisotinimas. Tie patys s4,s5 dar pakankamai gerai „sukasi“,gerais ekranais,kameromis-nėra didelio poreikio atnaujinimui.S5 atsparus vandeniui, turi microsd kortelės lizdą.Nemazai kam dizainas antraeilis dalykas. Bus kaip su nešiojamų ir stacionarių pc rinkos persisotinimu su atitinkama pelno maža


Kitos kategorijos naujienos