Samsung išmokys telefonus matuoti riebalų lygį vartotojų organizme


Galaxy S6 model 680

Šiuolaikiniai mobilūs telefonai moka daryti įvairius dalykus. Išmanieji telefonai, pavyzdžiui, atlieka ne tik komunikacinę ir pramoginę funkcijas, tačiau ir seka vartotojų sveikatą bei fizinį aktyvumą, matuodami nueitą atstumą, širdies pulsą, patiekalų kaloringumą ir informaciją gaudami ir dėvimos elektronikos įrenginių. O ateityje jie sugebės nustatyti ir riebalų lygį.

Puslapio SamMobile teigimu, naujame kompanijos Samsung patente aprašomas metodas, kaip nustatyti riebalų lygį žmogaus organizme, naudojant išmanųjį telefoną. Tam reikalui bus panaudoti visi keturi davikliai, kurie integruoti į mobilaus įrenginio korpusą ir matuojantys medžiagų pasipriešinimą (impedansinė analizė).

samsung-body-fat-patent-620x431

Taip pat Samsung pateikė paraišką, kuria siekiame užpatentuoti „nematomus“ sensorinius mygtukus, skirtus mobilaus įrenginio valdymui. Tokie mygtukai būtų išdėstyti sensorinio ekrano šonuose. Pavyzdžiui, juos bus galima naudoti žaidimuose, o tai leistų padidinti žaidimo metu gaunamus įspūdžius. Kartu būtų galima valdyti telefono kamerą.

samsung-patents-invisible-button-620x282

Kada naujosios technologijos pasirodys serijiniuose Samsung išmaniuosiuose telefonuose, kol kas neaišku. Tačiau atsižvelgiant į tai, kaip aktyviai kompanija plėtoja mobilias technologijas, o taip pat fitneso funkcijas, jų pasirodymas neturėtų trukti ilgai.

Priminsime, kad be jau minėtų galimybių Samsung kartu su partneriais kuria net 11K ekraną turintį išmanųjį telefoną, kurio taškų viename colyje tankis sieks 2250 ppi, o tokio įrenginio debiutas laukiamas 2018 m., kaip P. Korėjoje vyks Žiemos Olimpinės žaidynės.

7 komentarai (-ų)

 1. Sony parašė:

  Uztenka jau, jog ju tas spaudimo matuoklis pastoviai nesamones rodo…

  • samsung fanas parašė:

   Tai ka užsivadinęs sony, jei samsunga naudoji???????

   • Sony parašė:

    Pvz naudoju Sony Playstation 4 konsole, Sony Bravia TV, Sony namu kino sistema…pries pora men naudojau Samsung S5 ir tai buvo prasciausias kadan ors mano turetas telefonas.

    • Jūsų Vardas parašė:

     Sakyti, kad turi sony tv, tas pats, kai butu be vieno pauto 🙂 apie tai visai niekas nekalba.

    • naujas nickas parašė:

     idomu, kuo tas Samsung S5 prastas yra , nes pazistami turi ir yra patenknti.

     • naujas nickas parašė:

      ir jei tau jau S5 prastas, tai idomu, ka galvotum gaves S3 koki 🙂 😀

 2. Meh parašė:

  O sony dar ir tv prekiauja


Kitos kategorijos naujienos