Samsung testuoja Galaxy S7 su Qualcomm Snapdragon


galaxy-s6-edge-official-feature-680

Šių metų pavasarį pristatyti Samsung išmanieji telefonai Galaxy S6 ir Galaxy S6 Edge turi firminį 8 branduolių 64 bitų procesorių Exynos 7420. O štai būsimos pamainos sudėtyje turėtų pasirodyti vienas iš Qualcomm Snapdragon procesorių.

Informuoti šaltiniai, kuriuos cituoja puslapis SamMobile, teigia, kad kompanija Samsung šiuo metu testuoja Galaxy S7 (kodinis pavadinimas „Jungfrau“). Viena iš jo versijų turi Qualcomm Snapdragon, kita – Exynos SoC mikroschemą.

Šaltinio teigimu, Galaxy S7 viena iš modifikacijų turėtų gauti procesorių Snapdragon 820, kurį bus galima rasti ir etaloniniame Google išmaniajame telefone Nexus, kurio gamyba užsiims kinų kompanija Huawei.

Pažymima, kad yra keletas priežasčių, kodėl Samsung ryžosi naudoti Qualcomm Snapdragon procesorių. Visai neseniai Samsung pranešė, kad dalyvaus naujo Qualcomm procesoriaus gamybos procese. Be to, korėjiečių kompanija gali grįžti prie įprastos praktikos, kuri buvo taikyta iki Galaxy S6 debiuto.

Galiausiai šaltinis pažymi, kad Qualcomm Snapdragon gali būti naudojamas tik testiniuose Galaxy S7 egzemplioriuose, tuo tarpu serijinėje gamyboje jie gali nepasirodyti, jei Samsung nebus patenkinta jų funkcionalumu, sparta ar kitomis charakteristikomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos