Šiemet motininių plokščių pardavimai smuks daugiau, nei tikėtasi


kingston-ddr3-mb-680

Puslapis DigiTimes praneša, kad šių metų pirmosios pusės rezultatai optimizmo nesuteikė dviem didžiausiems motininių plokščių gamintojams – taivaniečių kompanijoms Asustek Computer ir Gigabyte Technology.

Abi kompanijos per pirmus šešis 2015 m. mėnesius pardavė ne daugiau kaip po 8 mln. motininių plokščių, todėl praėjusių metų pabaigoje iškeltas tikslas, jog kiekviena parduos mažiausiai po 20 mln. vienetų, yra beveik nepasiekiamas.

Rinkos analitikų ir ekspertų, kuriuos cituoja šaltinis, teigimu, ASUS ir Gigabyte sugebės parduoti geriausiu atveju po 18 mln. motininių plokščių.

Šiuo metu konkurencija tarp ASUS ir Gigabyte daugiausia vyksta, naudojant kainų mažinimo politiką, todėl mažesniems žaidėjams, tokiems kaip ASRock ar MSI, metų pradžia buvo labai sunki – kiekviena išleido maždaug po kelis milijonus motininių plokščių, o per metus šis skaičius neturėtų viršyti 6 mln.

Jei MSI iš dalies gelbėjasi, gamindama firminius nešiojamus kompiuterius, tai ASRock bando laimę serveriams skirtų komponentų segmente, tačiau kol kas pajamos iš šios srities menkai tekompensuoja praradimus vartotojiškos produkcijos rinkoje.

Taivaniečių šaltiniai tikina, kad kompanija ECS praktiškai paliko motininių plokščių rinką. Savo ruožtu, kompanija Biostar, anot prognozių, išleis ne daugiau 3 mln. motininių plokščių per visus 2015 m.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos