Skylake procesoriai bus apie 10-20% spartesni nei Broadwell


Procesoriai Skylake naudos tą patį 14 nm technologinį procesą, kaip ir Broadwell, tačiau gaus architektūrinių patobulinimų. Būtent jie leis naujokai pasigirti tam tikrais privalumais. Ar jie bus žymūs?

Nutekintos Intel skaidrės rodo, kad procesoriai Skylake, lyginant su pirmtaku, galės pasigirti iki 10-20% didesniu produktyvumo lygiu, priklausomai nuo konkrečios užduoties, rašo puslapis FanlessTech.

sky-vs-bro-01

Šaltinis pateikė keletą Intel skaidrių, kurios paprastai platinamos tarp partnerių ir kompiuterių pardavėjų.

Pateiktos skaidrės didelių komentarų nereikalauja. Informacija juose – paprasta ir aiški. Belieka pridurti, kad mobilūs Skylake procesoriai turės sąsajų, kurios būdingos submobilioms platformoms – planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams.

sky-vs-bro-02

Taip pat reikėtų paminėti, kad Skylake palaikys sąsają eMMC 5.0, tačiau nebus UFS palaikymo. Svarbu pažymėti, kad deklaruojamas aljanso A4WP (į kurį įeina kompanijos Samsung ir Qualcomm) plėtojamo bevielio įkrovimo standarto palaikymas.

sky-vs-bro-03

Pirmosios stacionarių Skylake procesorių versijos turėtų pasirodyti rugpjūčio mėnesį. Mobilūs sprendimai laukiami rugsėjo – spalio mėnesį. Tai reiškia, kad Broadwell gyvavimo laikotarpis turėtų būti labai trumpas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos