Sony Xperia Z5+ su Snapdragon 820 bus pristatytas kovą


Sony-Xpeia-Z4-woman-680

Kompanijai Sony pristačius išmanųjį telefoną Xperia Z4, daugelis šio prekės ženklo gerbėjų liko nuvilti, kadangi skirtumų, lyginant su Xperia Z3 beveik nebuvo.

Jei tikėti naujausiais gandais, rudeniniam debiutui ruošiamas Xperia Z5 su Full HD ekranu taip pat mažai kuo skirsis nuo dabartinio Xperia Z4 su Snapdragon 810.

Informuotų šaltinių teigimu, Xperia Z5 vis tik negaus naujausio Qualcomm procesoriaus. Flagmano Snapdragon 820 nusipelnys modelis Xperia Z5+, kurio debiuto laukiama 2016 m. kovo mėnesį.

Preliminariais duomenimis, Sony Xperia Z5+ gaus 5,7“ įstrižainės Quad HD (2560 х 1440) ekraną, 4 GB operatyvios atminties, pagrindinę 20,7 mln. taškų raiškos kamerą nugarinėje dalyje ir priekyje esančią kamerą 8 mln. taškų raiška.

Be viso kito minimas 32 GB talpos duomenų kaupiklis ir pirštų atspaudų skeneris, kuris jau tapo įprastu visų gamintojų išmaniuosiuose telefonuose – flagmanuose. Korpusas bus apsaugotas nuo drėgmės ir dulkių.

Teigiama, kad Sony Xperia Z5+ premjera įvyks 2016 m. kovo 2 d. – į šią dieną skirtą renginį japonų kompanija jau išsiuntinėjo pakvietimus. Tiesa, pakvietime nėra jokios informacijos apie tai, kas bus anonsuota.

Beje, rudenį kartu su Sony Xperia Z5 turėtų pasirodyti ir Sony Xperia Z5 Compact, kuris gaus HD (1280 x 720) ekraną. Abu modeliai turės 64 bitų procesorių Qualcomm Snapdragon 810.

10 komentarai (-ų)

 1. Raimis parašė:

  Naujienos apie telefonus pasidarė išvis neįdomios ir kažkokios bereikšmės. Tas pats per tą patį pas visus gamintojus. Raiška, ram, atmintis, kamera. Dar prieš pradedant skaityt jau žinai kas bus rašoma…

 2. to raimis parašė:

  Visoskai sutinku. Vos iejes i geresnio tel apzvalga jau zinai kas bus nes niekas nesiskiria nebent pavadinimai ir viskas

 3. Pilietiss parašė:

  Jau geriau rečiau leistų tuos flagmanus negu dažniau ir jokių skirtumų…

  • ITfanboy parašė:

   Todėl ir sėdi minuse, nes tokiu būdu manau parodo kaip jiem px jų klientas.

 4. naujas nickas parašė:

  su tokia rezoliucija privaloma tureti galimybe ja susimazinti, pvz kai kuriems zaidimams.

 5. roks is panevezio parašė:

  pisau as ta krw sony mano smasung glaxxy ace geresnis blia

  • durniui parašė:

   aik tu, geresnis mat, turiu z4 ir nuostabus dalykas, o jei tu toks debiloidas, kad tas sudas, tas geras, ta myliu, nors jie tas pacias dalis turi, tai skrisk, laisvas


Kitos kategorijos naujienos