Trečios kartos Motorola Moto G bus pristatytas liepos 28 d.


moto-g-cases-680

Puslapis GSMArena, cituojantis informuotus šaltinius, teigia sužinojęs trečios kartos išmaniojo telefono Motorola Moto G pasirodymo datą. Brazilijoje jis debiutuos jau liepos mėnesio pabaigoje.

Šaltinio teigimu, naujasis Moto G bus oficialiai pristatytas 2015 m. liepos 28 d., ir tą pačią dieną jį jau galės įsigyti Brazilijos gyventojai. Savo ruožtu, Čilėje išmanusis telefonas pasirodys tik rugpjūčio mėnesį.

Kartu su pasirodymo data šaltinis paviešino ir pilną trečios kartos Moto G specifikacijų sąrašą. Jis turės 5“ įstrižainės 1280 x 720 taškų raiškos ekraną, 13 MP ir 5 MP kameras, 2470 mAh talpos bateriją.

Aparatinės įrangos pagrindu taps 4 branduolių procesorius Qualcomm Snapdragon 410 (1,4 GHz) su Cortex-A53 branduoliais ir GPU Adreno 306.

Naujasis telefonas turės kelias modifikacijas – viena iš jų pasiūlys 1 GB RAM ir 8 GB kaupiklį, kita – 2 GB RAM ir 16 GB kaupiklį. Abiem atvejais bus galima pasinaudoti microSD atminties kortelių lizdu.

Pranešama, kad Moto G (2015) turės korpusą, kuris atitiks standarto IPx7 specifikacijas, o tai reiškia, kad išmanusis telefonas galės išbūti po vandeniu iki 1 metro gylio maždaug 30 minučių.

Trečios kartos Motorola Moto G kaina Brazilijoje sudarys 899 realų, o atsižvelgiant į dabartinį kursą, tai yra maždaug 261 euras.

 

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos