Viena iš Galaxy S7 modifikacijų apsiginkluos Qualcomm procesoriumi


Samsung-unveils-Galaxy-S6-680

Kompanija Samsung aktyviai darbuojasi prie naujų flagmanų, kurie pakeis dabar rinkoje esančius Galaxy S6 ir Galaxy S6 Edge. Jei pastarieji turi firminį procesorių Exynos 7420, tai būsimi naujokai gaus Qualcomm procesorių, praneša G for Games.

Šaltinio teigimu, vienas iš būsimų Samsung flagmanų gavo kodinį pavadinimą Jungfrau, tuo tarpu rinkoje jis debiutuos kaip Galaxy S7. Jis turės kelias modifikacijas, vienos iš kurių pagrindu bus Qualcomm procesorius (tikėtina, jog būsimas flagmanas Snapdragon 820), tuo tarpu kitos – viena iš naujų Exynos versijų.

Deja, šaltinis nepateikė jokios informacijos apie Samsung Galaxy S7 pasirodymo datą ir tikslias specifikacijas, tačiau reikia manyti, kad debiutas įvyks kitų metų pavasarį, kaip tai buvo tradiciškai daroma anksčiau.

Beje, artimiausiu metu rinkoje pasirodys išmanusis telefonas Galaxy A8, kuris taps ploniausiu Samsung mobiliu įrenginiu rinkoje. Puslapis SamMobile iš patikimų šaltinių gavo reklaminį skrajutę, kurioje matyti, kad Malaizijos vartotojams Galaxy A8 kaina bus apie 500 eurų. Palyginimui: Kinijoje išmanusis telefonas kainuos 439 eurus.

galaxya8malaysiaprice

Samsung Galaxy A8 gaus 5,7“ įstrižainės Super AMOLED ekraną, 32 GB kaupiklį, microSD lizdą, 16 MP ir 5 MP kameras, 3050 mAh bateriją, Android 5.1 Lollipop. Oficialus telefono anonsas laukiamas šį penktadienį, liepos 17 d.

Vienas komentaras

  1. Meh parašė:

    Iš šūdo bando dar kažką spausti, geriau naują seriją kokią kurtų ir dizainą tvarkytų nea kaimietiškai atrodo


Kitos kategorijos naujienos