Windows 10 problemos: greitas baterijos išsekimas ir „nežinomoji“ GTX 980 Ti


Kompanija Intel pranešė, kad kartu su Microsoft bandoma ištaisyti klaidą, rastą operacinėje sistemoje Windows 10. Klaida nešiojamų kompiuterių baterijas išsekina apie 10% greičiau, nei sistemose su Windows 8.

Microsoft taip pat išleido atnaujintas Intel HD Graphics tvarkykles, skirtas jos planšetiniams kompiuteriams Surface, o kartu firminę programinę įrangą (firmware), kurios kai kuriems vartotojams taip ir nepavyko įdiegti, todėl laukiama dar vieno atnaujinimo.

Gamintojai praneša, kad didelę įtaką baterijos eikvojimui daro asmeninis balso asistentas Cortana, kuris nuolat laukia vartotojo komandų. procesas ramybės būsenoje naudoja 1 Mb atminties ir neapkrauna procesoriaus, tuo tarpu balso komandos procesoriaus Core i5 apkrovimą keletui sekundžių padidina iki 6% (naudotas kompiuteris HP Spectre x260).

win10-wont-run-100598103-large

Bandydama išpopuliarinti Windows 10, kompanija Microsoft daug tikisi iš žaidėjų ir žaidimų, kurie palaiko DirectX 12, taip pat integracijos su Xbox One. Tačiau šiuo metu žaidėjai su vaizdo plokštėmis GeForce GTX 980 Ti susidūrė su problema – šios grafikos neatpažįsta programėlė „Get Windows 10“, o tai neleidžia rezervuoti naujos operacinės sistemos.

Žinoma, pati vaizdo plokštė be vargo atpažįstama Windows 10, o jos palaikymas atsirado dar prieš mėnesį išleistose GeForce 353.30 tvarkyklėse. Be to, ji palaiko DirectX 12 aparatiniame lygmenyje. Tikėtina, kad Microsoft reikėtų atnaujinti savo programėlių duomenų bazę.

10 komentarai (-ų)

 1. nuo to parašė:

  va va parsideda, produktas dar plačiai nepradėtas pardavinėt, o jau bugų milijonas.

 2. Raimis parašė:

  Tai kad ne milijonas…

 3. Justinas parašė:

  Kad tą GTX 980 Ti turi turbūt koks 1 naudotojas iš kokių 50.000 aibės

 4. Andrius parašė:

  Nuotraukoje matau jog scan’as darytas prieš mėnesį, nors jau ant visai kito build’o veikia Windows 10. Kokias čia senienas keliat ?

 5. Win 7 parašė:

  Pabandžiau ant Nokia 9610 laptopo, veikia be problemų, bet visumoj nepatiko. Viskas stambu kaip planšetei kokiai

  • Space parašė:

   Tai po defaultu veikia 125 procentu isdidinimas pasidaryk 100 procentu ir viskas atrodys normaliai.

   • naujas nickas parašė:

    prasideda, turi viskas graziai veikti su pradiniais nustatymais


Kitos kategorijos naujienos